Teplovodní podlahové topení

Prvořadě se zabýváme podlahovým topením a to provádíme od návrhu projektu, až po montáž,která se ukončuje topnou zkouškou.

Podlahové topení se stalo trendem jak v České republice, tak ve světě. Montáže provádíme po celé České republice a občas zamíříme i na Slovensko. Naším cílem je realizace/instalace kvalitního podlahového topení za rozumnou cenu. Naše firma používápředevším systémpodlahového topení, Pex/Al/Pex. Námi používané potrubí je vícevrstvé, jeho životnost dosahuje 50 let. Při instalaci podlahového topení naší firmou nabízíme záruku ve výši 15 let.. Cenovou nabídku Vám zhotovíme zcela ZDARMA.

Výhody podlahového teplovodního vytápění

  1. Teplovodní podlahové vytápění přináší výraznou úsporu energie při vytápění, a to při samotné realizaci i do budoucna.
  2. Spolehlivost podlahové vytápění při své konstrukci využívá vysoce kvalitní materiály, které zaručují životnost topení po desítky let. Podlahové topení navíc nevyžaduje prakticky žádný servis či údržbu.
  3. Podlahové topení neovlivňuje vzhled interiéru. Radiátory v místnosti působí rušivě, zatím co podlahové vytápění je ukryto v podlaze, kde vykonává svou funkčnost.
  4. Čistota vzduchu podlahové vytápění nevíří prach.
  5. Podlahové krytiny, v této době jde na podlahové topení položit cokoli ale výrobek by mně být určen na podlahové topení.
  6. Teplo od nohou, jak je teplo o noh tak je teplo i celému tělu.
  7. Podlahové topení jde regulovat jak manuálně tak elektronicky z každé místnosti.

Výhoda teplovodního podlahového topení oproti elektrickému podlahovému vytápění

V době kdy se vymýšlí alternativní zdroje pro ohřev vody, jsou pořizovací náklady nižší než v minulý letech. U teplovodního topení si kdykoliv můžete zdroj vytápění změnit za jiný úspornější u elektrického podlahového topení už to nejde.

Prohřev místnosti teplovodním podlahovým vytápěním

Prohřev místnosti otopným tělěsem

Zobrazit naše práce Vyžádat nezávaznou nabídku

MKtopeni.cz - Martin Kývala | Jungmannova 1397, 753 01 Hranice | +420 728 620 451 | kyvala@mktopeni.cz